Інформаційно – пізнавальна година “Вибір професії, або задача з багатьма невідомими”

IMG_6886Дорослішають діти і для більшості з них потребу в знаннях про світ професій, навчальні заклади, в яких осягають професійні навички, може бути задоволена тільки в бібліотеці. Володіючи значним інформаційним потенціалом, будучи загальнодоступною і безкоштовною установою, саме бібліотека може донести до читача необхідну інформацію.

З цією метою 7 лютого  районною дитячою бібліотекою, спільно з  відділом юнацтва було проведено інформаційно – пізнавальну годину «Вибір професії, або задача з багатьма невідомими» з профорієнтації. На який було запрошено учнів 9  класу ліцею № 7 м. Гайсин та учнів 10 – А класу НВК: СЗШ І-ІІІ ст.- гімназія  м. Гайсин.

В заході також   взяли участь завідувач центру з профорієнтації Гайсинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Підвашецька Ольга Миколаївна та директор центру курсової підготовки «Віртуал» Лютий Олександр Дмитрович.

         Ведуча заходу Алла Демидась розповіла про важливість вибору свого професійного шляху, про відповідальність у цьому виборі перед собою, батьками та суспільством.

Розмову продовжила  Підвашецька Ольга Миколаївна. Вона детально зупинилась на тому, які професії в нашому районі є найбільш затребуваними, про те, що зараз потрібно більше звертати увагу на робітничі професії, так як вони більш оплачувані, ніж так звані «престижні». Також учням було наголошено на деякі  деталі при виборі навчального закладу. Розповідь була доповнена цікавими випадками з працевлаштування. Учнями було задано багато запитань, що вказує на те ,що підліткам дуже важливо бути проінформованими у період вибору своєї дороги в житті. А також, розповіла  про незвичайні професії , які  з’явилися  в ХХI в.,  провела огляд презентації з профорієнтації «Світ нових професій.  Ким бути? », надаючи школярам можливість дізнатися про затребувані і найпопулярніші професії, і   навчальні  заклади України. 

         Лютий Олександр Дмитрович   презентував  спеціальності якими можна оволодіти у центрі «Віртуал» уже зараз.

Профорієнтаційна робота в бібліотеках будується по-різному, але мета у всіх одна – допомогти молодій людині визначити свій професійний шлях, розібратися у своїх інтересах і здібностях.   За відгуками школярів, зустріч виявилася дуже цікавою та пізнавальною: отримана інформація на порозі дорослого життя допоможе надалі у  самовизначенні при виборі професії.

Корисним завершенням заходу став інформаційний дайджест «Я обираю професію», який було розгорнуто у бібліотеці.

IMG_6865IMG_6859IMG_6868

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера