«Українська мова – дзеркало душі свого народу» літературно-музичний вернісаж до Міжнародного дня рідної мови

IMG_336721 лютого  в приміщенні читального залу центральної бібліотеки відбувся літературно-музичний вернісаж «Українська мова – дзеркало душі свого народу», приурочений Міжнародному дню рідної мови, на який було запрошено учнів 8-го класу СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин.

Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно увійшло тільки у 1999 році. І в Україні це свято також лише розпочало писати свою історію. Ведучі вернісажу Лопатюк Надія та  Гончарук Катерина наголосили, що людина може володіти багатьма мовами, але найкраще, найдосконаліше повинна знати рідну мову. Адже, рідна мова – це той чарівний інструмент, на звуки якого відгукуються найтонші та найніжніші струни людської душі. Кожному, як дар божий дано мову. Наша мова – українська. Ведучі запропонували присутнім поринути у чудовий і прекрасний світ нашої рідної мови.

IMG_3380Звучали вірші українських поетів про мову у виконанні студентів –практикантів Тульчинського коледжу культури : Скрипник Анни, Дратованого Ярослава, Гоменюк Ярослава та Бурдейного Андрія.Вихованки Гайсинської музичної школи Борова Катерина та Тарковська Софія виконали пісні про Україну та українську мову.

На закінчення заходу ведучі побажали всім присутнім, що свято бережуть українське слово: щастя, натхнення, добра, миру, світлого майбутнього, адже у ваших руках доля нашої країни.

IMG_3378IMG_3393

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера