Поетичний калейдоскоп « Поезія – слово!..Поезія – пісня, поезія – вільна душа» приуроченого Всесвітньому дню поезії

IMG_4428Поезія — це найважливіше культурне явище, всеосяжна мова, що передає внутрішнє прагнення людини жити разом з іншими і тим самим необхідна для зближення народів.

21 березня в читальному залі центральної бібліотеки відбувся захід до Всесвітнього дня поезії. На  поетичний калейдоскоп були запрошені учні  7-а  класу СЗШ І-ІІІ ст. №4 м. Гайсин під керівництвом Тихонюк Валентини Володимирівни та  Каляфіцького Сергія Михайловича.

Кожний рік приходить і радує нас якоюсь бажаною подією, ювілеєм або святковим днем. 2019 рік є дуже щедрим на ювілеї відомих  поетів. . Усі ці епізоди, події, дні народження та інші дати через певні причини достойні увіковічення не тільки в історії, а й в пам’яті людей.  Наш поетичний калейдоскоп надав змогу всім присутнім поринути  в захопливу подорож, під час якої присутні ознайомились з IMG_4427поетичним надбанням Й. Гете, У.Шекспіра, О. Пушкіна.

Ведучі заходу Гончарук Катерина та Семчук Людмила  розповіли присутнім біографію поетів,  цікаві  факти з  їх життя .

Увагу присутніх привернула до себе сценка з поеми «Євгеній Онєгін» яку виконували учні: Даніїл Загорянський, Шевчук Сніжана, Кандала Юлія.  Прозвучали вірші у перекладі на українську мову у виконанні Годованюка Влада та Каляфіцького Олександра.  Сонети У.Шекспіра звучали у виконанні Дубковської Аліни, Миколаенко Віталіни,Рибак Юлія.

Мосійчук Юлія, Островська Вікторія, Шаргородська Вікторія, Мельничук Ольга, Ярошенко Аліна, Городиська Аліна читали поезію О.С.Пушкіна.  Каранюк Володимир  мовою оригінала читав поезію Й.Гетте . З захоплення слухали романс на вірші О.С.Пушкіна у виконанні Діхтяр Анастасії. Захід пройшов в дружній, затишній обстановці та супроводжувався відео презентацією.

IMG_4480 IMG_4476

IMG_4458 IMG_4455

IMG_4453 IMG_4443

IMG_4448 IMG_4431 IMG_4436

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера