«Символ твоєї свободи: 100 років Державного герба України».

IMG_3750IMG_3588

 

 

 

 

 

 

З 15 по 19  квітня запрошуємо в читальний зал центральної  бібліотеки на   виставку «Символ твоєї свободи: 100 років Державного герба України».

Виставку було розроблено Українським інститутом національної пам’яті у співпраці з видавництвом «Родовід» та передано обласним державним адміністраціям для експонування у районах області протягом 2019 року.

Виставка складається з 21 банеру. В простій та цікавій формі вона знайомить з еволюцію державного символу від часів Русі до сьогодення. До неї увійшло багато досі невідомого ілюстративного матеріалу. Тут подані зображення Тризуба в інтерпретації Василя КричевськогоГеоргія НарбутаПавла КовжунаРоберта ЛісовськогоМиколи БитинськогоНіла ХасевичаСвятослава ГординськогоАндрія Гречила, Івана ТурецькогоОлексія Кохана та інших. Можна побачити, як зображували герб на монетах часів князя Володимира Великого, Української Народної Республіки, символіці Української Повстанської Армії.

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати виставку.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера