«Бібліотечний бульвар».

IMG_3787Шановні мешканці та гості міста!

 

Гайсинська центральна бібліотека запрошує вас до міського парку культури та відпочинку і. Б.Хмельницького на імпровізований «Бібліотечний бульвар».

Читання – є одним з видів літнього відпочинку. Книга влітку повинна обов’язково навчити читачів чомусь новому: розуміти один одного, відпочивати з користю, бачити незвичайне у звичайному, захоплюватися красою.

Ми розмістилися поруч дитячого  інклюзивного майданчика де завжди багато дітей. А на лавах, у затінку, відпочивають люди різного віку. Тепер вони матимуть можливість проводити час з користю. Обирати можна будь-яку книгу, глянцевій журнал, журнали для малечі і читати їх безпосередньо у парку чи вдома. Головне – потім повернути. У такий спосіб ми намагаємося повернути людям любов до читання. Адже тільки той, хто читає книжки, завжди буде керувати тим, хто дивиться телевізор.

Працюватиме “Бібліотечний бульвар”

у вівторок та п’ятницю з 15:00 до 17:00 години.

Чекаємо на вас.

Приходьте та розважайтесь

IMG_3784IMG_3794

IMG_3803

IMG_3789

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера