Дитячий ранок «Сніг, сніжок, посипай, ось і добрий Миколай»

IMG_8331Грудень –щедрий на свята місяць. З особливою любов’ю та нетерпінням зустрічають діти та дорослі перше новорічне диво – День Святого Миколая Чудотворця. Історія цього свята має дуже давню, цікаву історію…Усе життя єпископа Миколая – нескінченна низка благодіянь і чудес, поданих стражденному людству: він допомагав усім християнам та в першу чергу тим, кого спіткало горе. Чудес його не злічити , як і неможливо їх докладно описати. Усе життя мірлікійського чудотворця було позначено любов’ю до ближнього. Так він ходить і донині, дарує добрим людям подарунки, злим – різочки, як нагадування про помилки.

Таку святкову історію почули дорослі та діти в районній дитячій бібліотеці під час проведення цікавого та змістовного заходу «Сніг, сніжок, посипай, ось і добрий Миколай», присвяченого святкуванню Дню Святого Миколая.

Учасниками свята стали учні 2-в класу школи ліцею № 7. Особливу допомогу в підготовці  заходу бібліотекарям   надала класний керівник учнів Сторожук Тетяна Василівна.  Спеціально до свята дітьми були підготовлені урочисті вірші та пісні, присвячені православному святому. Виступаючи перед присутніми, учні подарували усім  святковий настрій. Особливо цікавими були театралізовані інсценівки, в яких розкривалися народні традиції відзначення Дня святого Миколая.

Про традиції відзначення цього дня в Україні та в інших країнах розповіла книжкова виставка «Зимова казка – приходь до нас, будь ласка».  А найбільшим та найприємнішим сюрпризом  стала театралізована вистава «Білосніжка і сім гномів», від вихованців  бібліотеатру «Проліски», який діє при бібліотеці. Цей день та цікаво проведене дозвілля  разом з родиною запам’ятаються і батькам, і дітям, і усім читачам  бібліотеки. Діти із задоволенням  поринули у світ чарівних пригод, подарунків та чудес.

Наприкінці заходу усі учасники, уже традиційно отримали від св. Миколая солодкі гостинці.

IMG_8357 IMG_8347

 

 

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера