«Нематеріальні культурні цінності – надбання народу України»

IMG_4086В читальному  залі центральної бібліотеки пройшла тематична творча зустріч «Нематеріальні культурні цінності – надбання народу України», яка присвячена  елементам нематеріальної культурної спадщини  України.

Нематеріальна культурна спадщина передається від покоління до покоління, постійно відтворюється спільнотами та групами під впливом їхнього оточення, їхньої взаємодії з природою та їхньої історії формує у них почуття самобутності й наступності, сприяючи таким чином повазі до культурного різноманіття й творчості людини. Всі елементи НКС, що увійшли до Національного переліку – живуть зараз! Живуть у людях, які їх практикують та передають іншим. Це живі споконвічні традиції, у яких немає автора, немає початку  і, сподіваємось не буде кінця. Про головні елементи НКС у презентації «Нематеріальна культура-душа народу» розповіла бібліограф-краєзнавець ЦРБ Голомовза В.М. Учні 8 класу НКВ: СЗШ  І-ІІІ с.  гімназія м. Гайсин  з великою увагою  прослухали  виступ головного носія бубнівського розпису, Заслуженого майстра народної творчості, директора музею гончарного мистецтва (музею-садиби братів Герасименків) Т.І.Шпак.  Учасники заходу із задоволенням брали участь в майстер – класі по бубнівському розпису, організованому майстринею.

Культура нашого народу дуже різноманітна. І ми повинні берегти її пишатися тим, що ми народились на такій багатій землі.

IMG_4143 IMG_4139

IMG_4130.IMG_4128 IMG_4127

IMG_4122 IMG_4114

IMG_4099 IMG_4096 IMG_4087

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера