Творча зустріч з майстринею з виготовлення декоративної ляльки Раїсою Андріївною Білою

DSC_6605DSC_6628Напередодні  Міжнародного дня прав жінок та миру в читальній залі центральної бібліотеки, в рамках засідання клубу «Берегиня», відбулася творча зустріч з майстринею Білою Раїсою Андріївною, яка створює унікальні авторські іграшки.

З вітальним словом до присутніх звернулася директор Гайсинської централізованої бібліотечної системи Обертинська Наталя Пилипівна, яка привітала усіх присутніх з прийдешнім святом та побажала спокою, радості, добра і простого людського щастя, щоб усі  біли здорові,  щасливі та кохані.

Ведуча заходу Тетяна Сидорчук розповіла присутнім – про справжню  українську жінку, яка в усі часи славилась своєю чарівною вродою, ніжністю, тендітністю, працьовитістю.  А ще українська жінка завжди була оберегом родинного затишку, зберігала народні звичаї та традиції українського народу, займалася рукоділлям та запросила до слова гостю,що проживає у селі Мітлинці , яка створює унікальні авторські іграшки та  лубочні картини з прісного солоного тіста.

Нікого не залишили байдужими пісні у виконанні Наталії Островської та Наталії Погрібняк.

За горнятком чаю та смачними солодощами свято пройшло у невимушеній атмосфері доброзичливості та теплих душевних відносин, щирих побажань добробуту, натхнення та здійснення всіх творчих задумів.

 

IMG_2267

DSC_6625DSC_6604

DSC_6601

DSC_6598

DSC_6614DSC_6609

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера