День визволення України від фашистських загарбників

Безимени-1З кожним роком все далі відходять від нас події Другої Світової війни, все менше й менше залишається живих учасників тієї війни та людська пам’ять знову, та знову повертається до минулого.

28 жовтня, в Україні відзначають День визволення України від фашистських загарбників . Саме цей день вважають датою остаточного вигнання окупаційних фашистських військ за межі території України. Тож, цього року виповнюється 76 років від дня вигнання нацистських окупантів із України.

У ході визвольних операцій в Україні загинуло понад 3,5 мільйонів людей, а загалом протягом війни людські втрати в Україні склали понад 10 мільйонів військових і цивільних осіб.

Ми зобов’язані пам’ятати свою історію, тому що у народу, який не пам’ятає свого минулого, немає майбутнього.

В читальній залі гайсинської бібліотеки до цієї дати організована виставка-історія «Вони воювали у різну годину…»

 

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера