Слайд8Наближається Новий 2021 рік. А це – святкування, привітання, побажання! Сьогодні в час розвитку новітніх технологій, Інтернету, мобільного зв’язку, соціальних мереж  зникла необхідність надсилати листівки через поштовий зв’язок. Всі вітаються через SMC чи  соціальні мережі. А як же приємно отримати вітальну листівку в руки.

Люди старшого покоління добре пам’ятають, як було раніше модно пересилати своїм друзям та рідним вітальні листівки. Всі з нетерпінням чекали привітань!. А скільки було колекціонерів листівок у шестидесятих та сімдесятих роках.  На вітальні листівки тоді була велика мода. Старі листівки з Новим Роком – щось більше, ніж просто частина історії. Ці листівки радували людей багато років, в найщасливіші хвилини їхнього життя.

Ялинки, шишки, щасливі посмішки лісових персонажів і білосніжна борода Діда Мороза – все це невід’ємні атрибути новорічних вітальних листівок.

Новорічні листівки минулих часів донині продовжують зігрівати серця людей, нагадуючи про колишні часи і святковому, чарівному запаху новорічних мандаринів.

Тож, пропонуємо Вам екскурс в минуле через старі новорічні листівки.

Люди старшого покоління з ностальгією згадають минулі роки, а молодь з цікавістю перегляне, мандруючи в минулий час, адже в віртуальній екскурсії «В минуле через старі новорічні листівки» зібрані листівки 50-90-х років минулого століття.

Тож, з Новим роком Вас і теплих, і приємних вражень!!!.

 

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера