День захисників і захисниць України,

245192236_1016810572491504_5591919858990739344_n14 жовтня українці святкують одразу три свята: День захисників і захисниць України, День українського козацтва, Свято Покрови Божої Матері.

Працівники Гайсинської центральної бібліотеки від щирого серця вітають наших захисників і захисниць Вітчизни зі святом, що увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії.

В це світле свято бажаємо Вам родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії і миру!

Бібліотекарі підготували книжкову виставку та віртуальну презентацію, присвячену Дню захисників і захисниць України та Дню українського козацтва. Для ознайомлення представлені видання (фотоматеріали, художня література, документальні твори), які висвітлюють історію козацтва та його славетних представників, традиції та звичаї Запорізької Січі; справжніх захисників, які й сьогодні віддають свої життя за цілісність та неподільність нашої держави, за світле та щасливе майбутнє наших дітей.

Обов’язок кожного з нас – завжди пам’ятати та шанувати наших героїв.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера