Слайд1День Героїв або Свято Героїв — щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України, передовсім, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН.

В нинішній політичній ситуації це свято – не лише данина пам’яті героям минувшини, а й день шани героїв новітніх, які сьогодні віддають свої життя за соборність та незалежність нашої Вітчизни. Цей день є символом незборимості української нації. В усі історичні періоди українці боролись за волю, свободу і гідність. В сьогоднішні дні боролись за свою незалежність під час революції Гідності, в зоні проведення АТО/ООС, і тепер боронять Україну від російського вторгнення.  Багато захисників віддали своє життя за свободу і волю Україну. Серед них є і наші земляки.
Ми, українці, зобов’язані вклонитись пам’яті істинних героїв, хто віддав життя за Україну. Маємо пом’янути їх душі та взяти за взірець їхнє самовіддане служіння в ім’я України.
У цей день бажаємо кожному українцю миру та злагоди в рідній оселі. Гартуймо тіло та дух, шануймо та пам’ятаймо всіх, хто боронить нашу державу як на землі, так і в лавах Небесної гвардії.

Віртуальну віставку можно подивитися на сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/home.php Берегиня Гайсинська
https://www.facebook.com/groups/1058648098006403 Гайсинщина:події, люди

Слайд28Слайд2

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера