книжкова виставка «Українське козацтво в художній літературі».

Слайд314 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше свято – свято Покрови Божої матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України. Неможливо знайти в минулому України якесь інше явище, яке б так глибоко і різнопланово вплинуло на історичну долю народу – як козацтво.
Козацтво – надзвичайно широкий у своїх вимірах і різноманітний у проявах світ – загадковий і заманливий. Мужні лицарі, які вічно боронили рідну землю від ворогів, зажили собі вічної слави.
Слайд2Образ козака як національного героя вплинув на творчість українських та зарубіжних письменників, зумовив появу великої кількості літературних творів, присвячених цій тематиці. Центральна бібліотека організувала книжкову виставку «Українське козацтво в художній літературі». Тут представлені книги, що розкривають різні періоди в історії козацтва, історичні події тих часів, показані образи козацьких гетьманів, видатних вояків того часу.
Віртуальну виставку можно подивитися на сторінці у Facebook:
https://www.facebook.com/groups/

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера