віртуально історична екскурсія «Гайсин: події і цікаві факти»

Слайд1В цьому році виповнюється 100 років з часу утворення Гайсинського району і три роки з часу створення Гайсинського району у нових межах.

Витоки нинішнього адміністративно-територіального поділу беруть початок з часу падіння в Російській імперії царського режиму та приходу до влади більшовицької партії.

Попри декларацію про цілковите знищення старого та створення нового суспільного ладу, більшовики, не зважаючи на назву, залишили стару модель унітарного устрою та централізованої системи управління державою.

На протязі 100 – літнього історичного періоду межі Гайсинського району змінювались неодноразово.Слайд2 Але місто Гайсин  завжди було центральним місто району.

Уми познайомимо вас з історією міста, його цікавими місцями,  покажемо як змінилось місто за цей час.

Тож, запрошуємо до перегляду.

Віртуальну виставку можно подивитися на сторінці”Берегиня Гайсинська” у Facebook:https://www.facebook.com/ufqcbycmrf/

Слайд3Слайд4

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера