«Життя покладене на вівтар України»

3DDEFAE0-AAAB-4B23-BED0-D79DB060AF54Напередодні 38-річници з дня смерті українського поета, перекладача, літературознавця, одного з найактивніших учасників руху шістдесятників Василя Стуса  центральна бібліотека пропонує переглянути виставку-реквієм «Життя покладене на вівтар України», присвячену нашому виданому земляку.

Василь Стус увійшов до літератури як надзвичайно яскрава, неординарна особистість. Доля Стуса вражає трагічністю, якою пронизана уся його творчість. Узагалі життя і творчість цієї геніальної людини треба сприймати як органічну неповторну єдність. Усеохопність та цілісність патріотизму Василя Стуса просто вражає. Майже в кожній його поезії,у кожному образі вгадується Україна. Поезія завжди приходила Стусу на порятунок, особливо тоді, коли йому було надто важко в неволі. Його творчість – це дзеркало його душі, яку ніщо не змогло зломити. Він – голос і сумління нації. Саме таким увійшов Стус у сьогоднішню нашу свідомість.

Ім’я Василя Стуса надихає, спонукає до роздумів, пробуджує патріотичні почуття, змушує очищатися від негативу минулого, боротися за світле і людяне в кожному з нас.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера