#тижденьпоезії2024

431960037_1565101247662431_749464839006715131_nРіки незмінно течуть додому

#тижденьпоезії2024

«Поняття «дім» для кожного українця і українки набуло щемкого й навіть сакрального значення. Дім для нас тепер про повертання і чекання, про безумовну віру в тих, хто за цей дім бореться. Дім — це світло, котре гріє навіть тоді, коли вас розділяють тисячі кілометрів. Дім — це чуття себе частиною чогось більшого, частиною родини. Дім — це Україна».

Ось із таким словами Український інститут книги (УІК) звернувся до представників і представниць закладів освіти, освітніх та наукових інституцій та запросив долучитися до всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії». Мета цієї акції — відзначити роль поетів і поетичного слова в культурі, особливо під час війни, адже поезія як форма літератури реагує на події найпершою.

Гайсинська центральна бібліотека не залишається осторонь і доєднується до цієї акції, яка проходитиме з 16 по 24 березня 2024 року.

Тож, запрошую до бібліотеки усіх, хто має бажання взяти участь в читанні та обговоренні поетичних творів під гаслом: «Ріки незмінно течуть додому».

Тема тижня поезії – «Дім».

Гасло: «Ріки незмінно течуть додому», – це рядок із вірша сучасної української поетки Ірини Шувалової.

 

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера