“Пам’яті загиблих будемо гідні ”

День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років, який відзначається щороку 8 травня з метою вшанування пам’яті всіх жертв .
Сьогодні ми згадуємо найтрагічніші сторінки нашої історії – події Другої світової війни. У ній Україна зазнала великих і болісних втрат. Найбільш страшними та шокуючими були людські жертви. Друга світова війна забрала життя кожного п’ятого українця. Фактично немає української родини, якої б не торкнулася ця страшна трагедія.
Не менш спустошливими були і наслідки цієї війни для України. Територія нашої держави була перетворена на справжнє поле бою. Чимало українських міст та сіл були вщент зруйновані. Тисячі будинків – знищені. За ці страшні роки дах над головою втратили мільйони людей.
Трагічні події Другої світової – це рана, яка назавжди залишиться в пам’яті нашого народу.
До Дня пам’яті та примирення у Другій світовій війні в читальній залі центральної бібліотеки розгорнуто книжкову виставку “Пам’яті загиблих будемо гідні ” .
Запрошуємо доторкнутися до читання книг про війну – хранителів пам’яті поколінь, які доносять до нащадків історичну правду про війну та її героїв, їх подвиги, радощі перемог та біль втрати бойових друзів.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера