«Неймовірно важко це забути…Біль навік запікся і застиг»

29 січня у читальному залі районної бібліотеки спільно з працівниками районного будинку культури відбувся історично-патріотичний екскурс присвячений Дню пам’яті Героїв Крут «Неймовірно важко це забути…Біль навік запікся і застиг». Це незабутня сторінка історії нашого минулого. Близько 300 хоробрих, безстрашних юнаків 1918 року у січневі морози прийняли бій з п’ятитисячним більшовицьким загоном біля станції Крути на Чернігівщині. Там і полягли захисники своєї держави, ще діти, але вже мужні воїни.
На вечір завітали: начальник відділу культури і туризму М. Л. Ричков, директор Гайсинської ЦБС –Н.П. Обертинська, учні та вчителі ЗОШ № 4.
Ведучі вечора Ковтун Марія та Лунін Максим підготували коротку історичну довідку про події того страшного бою під Крутами, а підтвердженням стала фото презентація, підготовлена працівниками бібліотеки. У виконанні учнів ЗОШ №4 Богач Олени, Чорної Олександри та Шістки Олени, Драч Таміли прозвучали вірші, у яких переплітався і біль, і смуток і гордість за молодих юнаків. Також звучала пісня на вірші Т.Г.Шевченка «Зоре моя вечірня» від студентів Тульчинського училища культури Кондратюк Лілії та Малової Марії, пісня «Червона калина» у виконанні Лауреата Міжнародних всеукраїнських фестивалів, телефестивалів та пісенних конкурсів фольклору Лідії Горошко. Україна пишається молодими Героями. Пам’ять про них, як і та велична слава, за яку вони боролися – невмируща. Адже українські юнаки ціною власного життя вписали героїчну сторінку в історії визвольних змагань нашого народу.

 

 

 

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера