День інформації “Українські новинки книжкового ринку”

У центральній районній бібліотеці відбувся День інформації “Українські новинки книжкового ринку”. Метою заходу стало ознайомлення користувачів бібліотеки з новими надходженнями книг, періодичних видань, інформаційними виданнями. В рамках Дня інформації були представлені нові надходження, а саме більше як 30-ти екземплярів нових цікавих книг різноманітної тематики: детективи, світова література, мелодрами, фентезі, сучасна українська література, та книги серії “Карта світу”, найновіші періодичні видання.
Для відвідувачів була оформлена виставка – перегляд “Галерея книжкових новинок:вибирайте і читайте!”, перегляд журналів і газет «Самі престижні, інтелектуальні, екстравагантні!», перегляд серії книг «Карта світу: зарубіжний бестселер». Було проведено бібліографічний огляд нових надходжень, а також надано консультацію по користуванню довідково – бібліографічним апаратом бібліотеки. Для користувачів видано інформаційно-рекламну листівку «Ми виписуємо для Вас! Періодика-2014!», де подано інформацію про всі періодичні видання. Які передплачені на І півріччя 2014 року. А також для поціновувачів історичної літератури підготовлено експрес-інформацію «Про нові історичні книги».

Запрошуємо всіх, хто любить слово і цінує книжку відвідати бібліотеку, де зможете ознайомитися з представленими та іншими книгами, періодичними виданнями та взяти їх додому.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера