Літературно-розважальна програма «Стріли Амура»

12 лютого, напередодні Дня святого Валентина, в дитячій бібліотеці відбулась літературно-розважальна програма «Стріли Амура». Гостями бібліотеки були учні інтернатної групи 6-8 класів НВК: СЗШ І-ІІІ ст.-інтернат-гімназії. Ведучі Лопатюк Надія Василівна, Демидась Алла Іванівна провели екскурс в історію виникнення цього свята, розповіли про традиції святкування дня святого Валентина в різних країнах, згадали всесвітньовідомі пари закоханих та їхні романтичні історії. Також звучали вірші та романтичні легенди про кохання. Розповідь ведучих супроводжувалась ліричними музичними творами відомих композиторів-класиків.
З перших хвилини дійства учні стали активними його учасниками. Вони пригадували народні прислів’я та приказки, пісні про кохання та легенди і бувальщини, пов’язані з Днем Святого Валентина. Діти з захопленням приймали участь в багатьох пізнавальних та жартівливих конкурсах, серед яких «Впізнай мене», «Яблуко спокуси», «Арочка», «Принцеса на горошині» та багато інших.
Пари з азартом змагались за перемогу, яка дісталася найспритнішим, найактивнішим учасникам.
Також до уваги присутніх була представлена бібліотечна виставка «Кохання править світом», яка розповіла про історії кохання відомих людей сучасності.

 

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера