«Слово – мовний знак культури»

У рамках святкування Міжнародного дня рідної мови в дитячій бібліотеці 20 лютого була проведена мовна година «Слово – мовний знак культури» на яку завітали діти продовженого дня 1-2 класів  СЗШ І-ІІІ ст. №4.
Захід підготувала і провела завідуюча бібліотекою Демидась Алла. Ведуча у ході заходу підчеркнула , що основна мета заходу – виховання молодого підростаючого покоління бути небайдужим до своєї рідної мови. Наголосила, що змалечку, виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб — мова.
Усі присутні дізналися про важливість вивчення рідної мови. Протягом мовної години бібліотекар старшого читального залу Таланова Ольга декламувала вірші про мову українських дитячих поетів, а з уст дітей звучали легенди про мову, прислів’я, приказки, загадки.
Дізнатися більше про історію нашої мови, її походження, культуру,класиків і сучасних цінителів слова допомогла книжково-ілюстративна викладка літератури «Наша мова калинова».
Також учасниками лялькового клубу «Пролісок» було продемонстровано лялькову виставу «Як півник мову шукав», яка вчить оберігати, плекати та звеличувати українську мову.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера