День інформації

 

5 березня в рамках року Тараса Шевченка в Україні дитяча бібліотека спільно з відділом юнацтва організували та провели день інформації, приурочений ювілею Т. Г. Шевченка, який включав в себе:
– літературно – музичний вечір «Шляхами Тарасової долі»;
– поетичний калейдоскоп «Від серця поета до нашого серця»;
– літературну вікторину за творчістю Т. Шевченка «Творчість Шевченка віками не згасне».
До бібліотеки завітали учні 7 – А класу НВК СЗШ І-ІІІ ст. гімназії. Ведучі Луценко Світлана Зіновіївна та Онофрійчук Алла Віталіївна познайомили присутніх з життєвим та творчим шляхом Т.Шевченка, з його мистецькою спадщиною, з значенням творчості поета в розвитку світової культури. Розповіли про Тараса Шевченка, який є символом народної волі та високих моральних устоїв, людина, яка жила в непростий час і зробила вагомий внесок у розвиток української мови . Ведучі разом з дітьми вишивали імпровізований рушник Тарасової долі, за допомогою червоних та чорних кольорів.
В ході заходу працівниками бібліотеки було інсценізовано уривок з твору О. Іваненко «Тарасовими шляхами». Діти з великим задоволенням декламували свої улюблені вірші з «Кобзаря».
Відкрити для учасників заходу багатогранну постать поета допомогла книжкова виставка «Світлиця Кобзаревого духу», на якій експонуються твори геніального поета, і розповіді про нього.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера