Година поезії «Поезії одвічна висота»

21 березня в читальному залі центральної бібліотеки відбулась година поезії «Поезії одвічна висота». На заході були присутні: директор Гайсинської ЦБС – Обертинська Н.П., завуч СЗШ № 4 – Хлівна О.Я., вчителі та учні СЗШ №4.
Що таке поезія?
Це – совість.
Бо коли несила говорить,
То вона заплаче…І говорить
І сльозою кожного бринить.
Поезія може стати відповіддю на найгостріші та найглибші духовні запити сучасної людини, але для цього необхідно привернути до неї як найширшу громадську увагу.
Ведучі – Лунін Максим і Палійчук Альона запропонували присутнім звернутись до неї, для когось – рідної і близької, а для когось – незрозумілої і чужої, її величності – Поезії.
Говорячи сьогодні про поезію, ми не маємо права оминути творчість нашого Пророка, Великого Кобзаря – Тараса Шевченка, 200-річчя з дня народження якого ми святкували 9 березня.
Тараса Шевченка розуміємо настільки, наскільки розуміємо себе – свій час і Україну в ньому. Він сам приходить у наш день. Але і ми повинні йти до нього. Лише так між нами буде глибоке взаєморозуміння.
З любові до отчої землі починається все: людяність і чесність, гідність і повага до старших, а відтак – відповідальність за долю України. Любов до рідної землі кожен розуміє по-своєму це складне, багатогранне почуття.
Поштовхом до написання віршів служить, на жаль, не тільки світ прекрасного, але й наболілого. Поети-початківці, намагаючись осмислити сенс буття, сприймають його таким, яким воно є: чарівним і потаємним, іноді жорстоким і не завжди справедливим.
Поезію Т.Г.Шевченка – вірш «Лілея» читала Чорна Олександра.
Поети-початківці читали власну поезію, а це – учениця СЗШ №4 Крижанівська Яна, Чорна Олександра та учень НВК СЗШ І-ІІІ ст..- ліцею Коробко Павло. Поезію українських поетів читали: Шістка Олена, Чорна Олександра та Богач Альона .
Такі особливі слова, що йдуть від серця, присвячують і Вітчизні, й коханим, усьому, що здатне зачепити душу. Справжні люди чують поетичну красу навіть крізь сторіччя – така вже особлива ця країна, Поезія, до якої ми з вами сьогодні завітали на часинку в гості.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера