Інформація про проведення тематичної зустрічі, присвяченої Дню хрещення Київської Русі.

Цей рік у житті українського суспільства минає під знаком 1025-ліття Хрещення Київської Русі.

26 липня  2013р. в приміщенні районної дитячої бібліотеки, спільно з відділом юнацтва було проведено тематичну зустріч з протоієреєм Олександром, приурочену Дню хрещення Київської Русі. Ведуча зустрічі завідуюча відділом юнацтва Лопатюк Надія Василівна розповіла, які обставини сприяли поширенню християнства .

Більш детальніше Отець Олександр зупинився на історії запровадження християнства. Запровадження християнства — це епохальний поворот в історії Давньоруської держави, який не тільки суттєво вплинув на всі сфери тогочасного суспільного життя, а й надовго визначив характерні особливості вітчизняної моделі історичного розвитку.
Прийшовши до влади, Володимир Великий спробував провести релігійну реформу, суть якої полягала в модернізації язичництва, запровадженні на Русі культу єдиного бога — громовержця Перуна.

Також Отець Олександр звернув увагу на обставини хрещення князя Володимира, вказав на те,що являє собою церква, духовна ієрархія, а також  в чому є відмінність між українською православною та Греко-католицькою церквою. . Отець Олександр наголосив на вагомості святкування 1025-річчя Хрещення Русі, історичному значенні цієї події для розвитку нашого суспільства, важливості духовно-морального виховання молоді, як запоруки благополуччя кожної особистості та держави в цілому.

На цю зустріч  до бібліотеки завітали  постійні юні читачі бібліотеки та їхні батьки, що цікавляться історією, зокрема історією релігії, Вони  змогли задати питання, які їх цікавлять і отримати вичерпні відповіді від священнослужителя.

До уваги відвідувачів було представлено бібліотечну виставку «Щоби лунали дзвони у храмах наших душ…»

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера