Святкове засідання клубу «Берегиня» «Сім’я – світ, задуманий Богом»

15 травня в читальному залі центральної бібліотеки відбулося святкове засідання клубу «Берегиня», приурочене Міжнародному Дню сім’ї «Сім’я – світ, задуманий Богом».
Ведучі Антоніна Бевх і Ірина Хилобокова представили гостей, які прийшли розділити радість сімейного свята. Це – головний спеціаліст відділу культури і туризму Гайсинської райдержадміністрації Домбровська Олена Леонідівна, спеціаліст І категорії відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Бєлік Варвара Владиславівна, головний спеціаліст – юридичний консультант служби у справах дітей Гайсинської райдержадміністрації Гридзь Ігор Сергійович, депутат Гайсинської районної ради Зозуля Людмила Григорівна, директор Гайсинської централізованої системи Обертинська Наталія Пилипівна, які вітали присутніх з Міжнародним Днем сім’ї.
На засіданні говорили про рід та родовід нашого народу. Адже незаперечною є істина, що кожна людина прагне мати гарну сім’ю, своєрідну життєву пристань, де можна було б знайти розуміння, підтримку, де завжди тобі раді, тебе люблять, чекають, і ти завжди потрібний.
Як могутня ріка бере сили з маленьких джерел, так і наша українська культура збагачується маленькими родинами, сім’ями, їх традиціями і звичаями. Тому всім нам хочеться, щоб річка була повноводною, а велика українська родина – великою і щасливою.
Тож читці читали вірші про рід та родину українських поетів В. Крищенка, М. Дмитренка, а також гайсинчанина Рябого Івана Ілліча.
Присутні мали можливість насолодитися співом Лідії Горошко та учнів музичної школи Семенюк Марини і Драчук Сніжани.
Представник фірми «AVON», яка була також запрошена на засідання клубу, дала присутнім різні поради щодо правильного користування косметикою у весняно-літній період та вручила учасникам свята подарунки.
Постійна учасниця засідань, берегиня клубу «Берегиня» Євгенія Наумівна Рижак також привітала всіх зі святом, до неї приєдналися Ганна Миколаївна Радзієвська, Жанна Едуардівна Тємних та інші.
В читальному залі була розгорнута виставка робіт родини Семенців: вишивка, в’язані іграшки та вироби з солоного тіста. А для всіх читачів у фойє бібліотеки була оформлена книжкова виставка-порада «Сходинки до сімейного щастя».
Так, за горнятком чаю та солодощами, гарною піснею, ліричною поезією, гумором та добрим словом і дійшло до завершення чергове засідання клубу.

 

 

 

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера