Літературно-музичне свято «Добра родина – славна Україна»

15 травня працівниками районної дитячої бібліотеки та відділом юнацтва був проведений захід до Всесвітнього дня сім’ї «Добра родина – славна Україна».
Учасниками заходу були учні 4-8 класів НВК СЗШ І-ІІІ ст. інтернат-гімназії , які в ході заходу знайомились з засадами поваги у сім’ї, які до роду не приходять самі по собі, а з родинними традиціями, як основою сімейного виховання. Діти дізнались, що таке сім’я, рід, родина, родовід, родинні традиції, про цінність всього того, що пов’язує їх із сім’єю, родиною та батьківською хатою.
Ведуча заходу Гончарук Тетяна наголосила, що як кожне дерево має своє коріння, так і кожна родина має своє минуле. Одна із сімейних традицій – зберігати пам’ять про свою родину. Зберігається вона на фотокартках, дитячих малюнках, вишивках, а найголовніше – в серці кожного.
Діти охоче спілкувалися, розповідали кожен про свої великі та маленькі родини, про улюблені сімейні свята та заняття. В ході зустрічі працівники бібліотеки декламували вірші українських письменників А. Костецької, В. Симоненка, Т. Шевченка , які допомогли усвідомити про свою приналежність до родини, роду, а через них – і до рідного народу, української нації.
Гостей свята також зацікавила розгорнута бібліотечна виставка «Хай родинне вогнище горить не згасає, домашнім теплом серця зігріває», на якій представлено книги відповідної тематики.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера