«Подорожуючи Тарасовими шляхами» до 200 річчя з дня народження Т.Г.Шевченка

 

2014 рік – рік Тараса Григоровича Шевченко. Відомого у всьому світі, якого ми звемо Кобзарем. Шевченка по праву можна назвати громадянином світу бо багато куточків України, Росії, Казахстану пов’язані з його іменем.
З цієї нагоди в читальному залі центральної бібліотеки 28 травня 2014 року відбулась віртуальна подорож «Подорожуючи Тарасовими шляхами».
Ведучі Хилобокова Ірина та Деркач Тетяна запропонували присутнім здійснити віртуальну подорож нелегкими, житевими стежками Шевченка і відвідати різні куточки світу. Гостями заходу були учні СЗШ І-ІІІ ст..№2.
Увібравши в себе душу народу, він підніс його духовну велич і красу на найвищу височінь, чим збагатив увесь світ. Тарас Шевченко звеличив Україну, звеличив весь український народ.
На завершення подорожі ведучі заходу висловили впевненість, що присутні відкрили сьогодні для себе Шевченка-державотворця, носія національної ідеї, будителя національної свідомості українців, поета, художника, вільну духом людину, знакову постать для українців та України.
Під час заходу дирекцією центральної бібліотеки було нагороджено подяками кращих, активних учасників які приймали участь у масових заходах, а це учні СЗШ І-ІІІ ст..№4 Палійчук Альону , Луніна Максима та Чорну Олександру.
Шевченкове слово… Воно рідне й мінливе, як людське життя. У ньому правда, і добро, і краса. Та треба вміти їх у слові віднайти й осягнути. Тож припадаймо до поезії Кобзаря, як спраглий до криниці, бо вона життєдайна.
Також для всіх читачів було розгорнуто перегляд літератури про життя та творчість Великого Кобзаря – «Поет усього людства».

 

 

 

 

 

 

 

 


Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера