Вечір поезії «А заспіваю – і розтане сніг…»

Гайсинська земля багата на імена відомих людей, які зробили свій значний внесок у розвиток української культури. Серед плеяди подільських письменників значне місце займає ім’я Михайла Йосиповича Бахтинського, 80-річчя від дня народження якого відзначалося 5 червня.
В пам’ять про відомого земляка в бібліотеці-філії с. Губника було проведено вечір поезії «А заспіваю – і розтане сніг…» спільно з учнівським і учительським колективом місцевої школи.
Зал, у якому відбувався захід, був оформлений портретом ювіляра та матеріалами його творчої спадщини. Яскраві букети квітів стали прикрасою вечора та символами пори народження поета.
Ведучі познайомили слухачів з біографічними даними митця та його творчості. У виконанні учнів школи Жданової Юланди, Плаксій Світлани, Пономарьової Валерії, Грабовенко Анастасії, Сільвейструк Мирослави, Бичкіної Анастасії, Ткач Ольги, Новікової Надії лунали ліричні твори земляка про дитинство, матір, село, де народився і зростав. Пронизлива лірика поета навіювала патріотичні мотиви, захоплювала мелодійністю, дарувала наснагу.
По закінченню заходу його учасники вшанували пам’ять відомого поета хвилиною мовчання. Потім усі вирушили на місцеве кладовище, до могили поета, де були покладені квіти, як знак вшанування його пам’яті.
Також літературна година «Усміхнена доля поета в рідній країні живе» пройшла і у читальному залі центральної бібліотеки. Підготувала її бібліограф – краєзнавець Валентина Голомовза. Ведучі заходу Хилобокова Ірина та Деркач Тетяна познайомили учасників заходу з життєвим і творчим шляхом поета. А учні СЗШ №4 Богач Альона, Шістка Олена, Палійчук Альона, Чорна Олександра прочитали вірші різної тематики цього майстра слова. Читачі мали можливість познайомитись з публікаціями про поета, які були представлені на перегляді «Співець рідного краю».
На жаль, Михайла Бахтинського немає з нами, але його творчість радує нас, надихає на творчі плани і завжди оздоровить і зцілить наші душі і серця.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера