Літні читання в районній дитячі бібліотеці

В рамках акції «Літні читання» та з метою патріотичного виховання підростаючого покоління районною бібліотекою для дітей проводиться певна робота з читачами. Виховання почуття патріотизму починається з любові до своєї Батьківщини , до місця де народився і провів дитячі та юнацькі роки.
З цією метою у відділі обслуговування учнів 5-9-х класів оформлена книжкова виставка«Слава!!!Героям нашим». На ній представлені герої Гайсинщини, які захищали кордони нашої Вітчизни не жалкуючи свого життя. Ми в боргу перед ними, і тому маємо зберегти Україну в пам’ять загиблих воїнів – «Герої не вмирають». Виставка прикрашена народними символами: вишиваними рушниками, та кетягами калини, а також національною символікою.
Також бібліотекарями відділу обслуговування 1-4 класів було створено патріотичне панно з дитячих малюнків під назвою «Я- патріот, я – громадянин, я вірний син України». На якому діти, читачі бібліотеки через малюнок намагалися висловити любов до України, віддати шану нашим героям – захисникам.
Патріотичне виховання проходить червоною ниткою з початку року в роботі відділу юнацтва центральної бібліотеки. Його метою є формування національної свідомості молоді. Принципово важливим є формування поваги та любові до Батьківщини, відданості, готовності захищати, збагачувати її особистою працею.
Відділом юнацтва запроваджено цикл інформаційних заходів «Україна в огні» на основі документальних фактів, що висвітлюються засобами масової інформації в основному в періодичних виданнях та мережі Інтернет. Сюди ввійшли: інформаційна трибуна «Про загальний військовий обов’язок і військову службу», бібліотечна виставка-реквієм «Життя, віддане за єдність України», прес-інформатор «Останні новини з зони АТО».
В бібліотеках-філіях було організовано та проведено бібліотечні виставки з метою пропаганди патріотично-просвітницької агітаційної роботи:
«День величі українського духу» (с.Шура-Мітлинецька), «Моя родина це вся Україна» (с.Мар’янівка), «Молюсь за тебе, Україно» (с.Краснопілка), «Нащадки козацької слави»,«Пам’яті героїв»,«Ніхто крім нас». В бібліотеках-філіях с.Кисляк та Зятківці було проведено конкурс дитячого малюнка «Ми надія твоя Україна», «Хай буде мир на всій землі».

 

 

 

Україна в моєму серці

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера