Проведення літературної гри, приуроченої до 110-річниці від дня народження Н.Л.Забіли «Світ образів та ідей письменниці»

12 березня 2013 року в районній дитячій бібліотеці було проведено літературну  гру  під назвою “Світ образів та ідей письменниці” для учнів продовженої  групи,  молодшого шкільного віку школи № 4, приурочену 110 річниці  з дня народження Н.Л. Забіли.

Наталя Львівна Забіла – письменниця-казкар, поет, драматург.  Перший лауреат премії ім. Л.Українки.  На творах Н. Забіли виросло кілька поколінь дітей. Критики характеризували її творчість як «материнську пісню, цікаву, барвисту, розумну, клопітку, дбайливу», а в передмові до одного з видань Наталю Забілу названо «однією з найвидатніших українських письменниць, які пишуть для дітей», про що  наголосили  ведучі  заходу  бібліотекарі Онофрійчук Алла  Віталіївна та  Таланова Ольга Ігорівна.

Діти охоче прийняли участь у рольовому читанні казки «Вовк і козенята».

Під керівництвом ведучих  було зроблено аналіз казок «Чарівна хустинка», «Святогор-богатир», «Казка про яблучко, срібну мисочку та сміливу, хвору дівчинку».

Закінчилось свято  веселою грою «Слухали, читали та й відгадали» та ляльковою виставою  «Друже милий пам’ятай».

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера