Екскурсія до бібліотеки «Книга – наш друг та порадник»

IMG_4092Який він сучасний читач? Він залюбки візьметься підкорювати нову комп‘ютерну гру, перегляне новий мультфільм, підготує чудовий варіант реферату на урок завдяки Інтернету. І в більшості випадків пошуку інформації, сучасна дитина , відсуне книжку на останнє місце, забуваючи про те що саме книга є першим джерелом інформації. Виходячи з вищевказаного екскурсія до районної дитячої бібліотеки міста Гайсин є актуальним заходом сьогодення. Тому днями відбулася екскурсія до дитячої бібліотеки під назвою «Книга – наш друг та порадник». Метою екскурсії є сприяння розвитку любові до книги в молодших школярів.
В бібліотеці діти згадали про важливість книги не тільки, як джерела інформації, але як помічника в навчанні та пізнанні світу.
Діти ЗОШ № 4 м. Гайсин – другого А і Б класу, здійснили мандрівку разом з бібліотекарем молодшого абонементу Онофрійчук Аллою у чарівний світ знань, пройшли сторінками енциклопедій, казок та науково – популярних видавництв. Також учні дізналися, що завдяки книгам до наших днів дійшли зворушливі історичні події, літературні оповідання великих письменників різних народів.
Сподіваємось, що ставлення до книги в молодших школярів стане на кращим і вони залюбки користуватимуться бібліотеками та друкованими видавництвами.

IMG_4096

IMG_4098

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера