Міжнародний день захисту дітей

 IMG_4121      Не секрет, що всі ми родом із дитинства. Дитинство – це чудова пора сподівань на чудове життя та здійснення мрій. Діти – майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні, адже недарма говориться: «Держава будується не в майбутньому, вона будується сьогодні».

      День захисту дітей – це не тільки свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою, в майбутньому стали хорошими громадянами своєї країни.

         Отож, напередодні свята, Дня захисту дітей, в Гайсинській районній бібліотеці було розгорнуто книжково-ілюстративну виставку «Будь благословенний день дитинства».  IMG_4151    Також актуальною, у рамках підготовки до свята, стала творча акція «Острів дитинства» за участю користувачів бібліотеки, яка діяла за тиждень до свята. На колективному панно діти за допомогою фарб та олівців мали змогу зобразити найулюбленіші миті свого життя. Колективна дитяча робота буде експонуватиметься у бібліотеці протягом усього літа.

      Першого червня діти «правлять балом», цього дня хочеться їм подарувати всі земні блага. Саме тому в перший день літа працівники бібліотеки Гончарук Тетяна та Демидась Алла влаштували для своїхIMG_4135 користувачів конкурсно-розважальну програму «Веселковий світ дитинства». А численні конкурси, вікторини, логічні загадки, ігри, змагання у читанні віршів про Україну, які були проведені під час заходу, покликані подарувати радісні моменти нашим читачам. Не залишилися байдужими юні читачі і від перегляду мультфільмів «Як козаки кашу варили» та «Як козаки наречених визволяли».

      Захід пройшов у теплій, святковій атмосфері. Завершальним етапом свята, приуроченого відзначенню Міжнародного дня захисту дітей, стала участь дітей у конкурсі малюнку на асфальті під назвою «Дитяча країна мрій».

IMG_4152

IMG_4164

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера