Літературно-пізнавальна мандрівка «В гостях у Краплинки»

 IMG_4194     Діти і природа. Ще ніколи ця тема не стояла так гостро, як у наш час, коли людству загрожує екологічна криза. Дітлахи захоплюються, коли бачать квіточку, метелика і в той же час можуть безжально роздавити мураху, що біжить по стежинці. Тож ще змалечку треба привчати дітей берегти і любити природу.

      8 червня у приміщенні районної дитячої бібліотеки для учнів пришкільного табору з денним перебуванням «Лідер» при НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцею м. Гайсин мовного напрямку було проведено літературно-пізнавальну мандрівку до Всесвітнього дня навколишнього середовища «В гостях у Краплинки». Захід проводився з метою привернути увагу дітей до проблем екології нашої планети.

IMG_4202     Ведуча заходу Демидась Алла нагадала дітям про екологічні катастрофи та дала можливість кожному замислитися над тим, що можна зробити для збереження щедрот, якими наділила нас природа. Діти жваво відповідали на питання еко-вікторини, відгадували загадки та відтворювали пластику та характер відомих тварин у грі-хвилинці «Зоопарк». Також було проведено бібліографічний огляд книг «Книги про природу», на якій були представлені книги відомих вітчизняних та зарубіжнихIMG_4199 письменників, які писали про природу.

     Під час заходу діти познайомились з найкращою енциклопедією для допитливих «Хочу знати все!», з якої довідались про різні природні явища.

    Також у приміщені бібліотеки для шановних читачів було розгорнуто книжкову виставку-експозицію «Бережіть природу».

IMG_4192

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера