Нові надходження

Фонд Гайсинської центральної бібліотеки поповнився новими книгами, а саме творами сучасних українських та світових письменників. Багато цікавої та пізнавальної літератури, з якою Ви маєте можливість ознайомитися як на нашому сайті, переглянувши список новинок, так і завітавши до бібліотеки.


ТаланТалан, С. Не упирі: роман/ Світлана Талан. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб сімейного дозвілля», 2013. – 336 с.

         Діти війни, вони мали за розкіш одяг і взуття, за щастя – відвідини кінотеатру на зекономлені на їжі копійки. Вони мріяли, закохувалися, одружувалися й не ділили дітей на своїх і чужих… Коли Марія та Роман побралися, вони були ще зовсім молоді, але душами вже починали сивіти: далося взнаки життя під час німецької окупації. Насильство, знущання, голод, смерть проносилися перед дівчачими і хлопчачими очима – то тепер вони вурдалаки? Горору не буде, а буде війна – війна за людську гідність і право на спокійну старість…

 

троянТроян, М. Обліковець: роман/ Марина Троян. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2013. – 288 с.

     Хто такий той дивний обліковець і чому він обрав для опіки 18-річну Мілу? У світі нематеріальному обліковці людських душ – найзагадковіші постаті. Їм суворо заборонено втручатися у життя своїх опіканців. Їхня мета – вести облік радощам і жалям. А потім усе переводити у гроші. Навіщо – питання, на яке жоден з обліковців не знає відповіді. Та що станеться, коли цей світ і світ потойбічний перетнуться і людина зможе побачити свого обліковця?

 


корній Тому,3 що ти єКорній, Д. Тому, що ти є: роман/ Дара Корній. – 4-те вид. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. – 240 с.

 Перед лицем справжнього кохання навіть суворий поганський Числобог може перетворитися на такого собі Амура! Є жінка, життя якої добігає кінця. Є чоловік, для якого вона і є життя. І є кімната номер ∞, з якої їхнє життя почнеться спочатку, майже спочатку…

 

 

 

БелімоваБелімова, Т. Київ. Ua: роман/ Тетяна Белімова. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2013. – 256 с.

 Із «золотої клітки», до якої її, наче птаху, посадив чоловік, Альона намагається вирватися на свободу. Єдиний спосіб втечі – це мережа Інтернет, де майже кожен співрозмовник бачить у ній те, на що давно не звертає уваги її чоловік. Та навіть нові віртуальні друзі не допомагатимуть, адже це просто не їхня проблема… Чи зможе вона знайти бодай частину того щастя, на яке заслуговує?

 
Гуменюк ЕннаГуменюк, Н. Енна. Дорога до себе: роман/ Надія Гуменюк; передм. В.Шовкошитного. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014. – 256 с.
     Після автокатастрофи Енна нічого не пам’ятає про своє минуле. Пам’ять начебто стерли… І лише у снах до неї приходять незрозумілі видіння — там у неї є наречений, вона закохана та живе зовсім іншим життям. Іноді дівчина не розуміє, яке життя справжнє – наяву чи уві сні… Зустріч із незнайомцем змушує Енну шукати правду про себе. Але ця правда приголомшує…

 
Вдовиченко     Вдовиченко, Г. Бора/ Галина Вдовиченко. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2011. – 240 с.
Роман Бори ще не дописано, тож несподіваний подарунок – особняк у Львові – міг стати її   затишною творчою лабораторією, а став притулком-«рукавичкою» для ще шістьох душ… Старе й мале, давня подруга та дивакуватий незнайомець, кіт і собака та, звісно ж, сама Христина Бора на наших очах стають справжньою сім’єю. Споріднені душі, відверте й щире спілкування вони знаходять, не ховаючись за вигаданими ніками й аватарками. Але на те воно й життя, аби дивувати справді неймовірними, але невіртуальними, сюрпризами. Може, варто й нам скуштувати реального життя?

 

Дністровий Дністровий, А. Сніданок на снігу: збірка/ Анатолій Дністровий. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014. – 288 с.

 Коли пішов великий сніг, у всьому світі залишились тільки Він та Вона. Серед білого безмежжя вони пізнали одне одного та зрозуміли, що життя не має сенсу, якщо вони не разом. І навіть коли сніговий полон скінчився, це не стало кінцем: це був початок нового життя.

 

 

Рроздобудько все що  я хотилаоздобудько, І. все, що я хотіла сьогодні. Лікарняна повість/ Ірен Роздобудько. – 2-е вид., стер. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014. – 240 с.
...Сьогодні вона дізналася, що цей сонячний день — її останній день, який вона мусить присвятити собі… Що вона зробить, якщо вона — звичайна молода жінка, життя якої замкнено на простих і зрозумілих речах: дім, робота, чоловік? А всі мрії, бажання і почуття давно вкрилися кригою? Що вона зробить, якщо не звикла до ВЧИНКІВ? До сміливості бути СОБОЮ? До відчуття ЩАСТЯ? Як прожити цей останній день? …А ви ніколи не замислювались над цим?..
До книги також увійшов новий твір «Лікарняна повість»:оптимістична історія про те, як почати цінувати найдорожчий Божий дар – здоров’я, як довіритись тим, хто робить свою справу, і як почати життя заново.

 

Маринина Маринина, А. Кабез злого умысла/ Александра Маринина. – Москва: ЭКСМО, 2015. – 480 с.

     Анастасия Каменская и ее бывший коллега Юрий Коротков приехали в далекий сибирский город Вербицк. Настин брат собирается построить здесь дорогой пансионат и попросил их найти подходящее место.
Однако властям Вербицка не до московских инвесторов. В самый разгар предвыборной гонки по городу прокатилась волна таинственных убийств экологов. Люди во всем винят чиновников. Уж больно рьяно мэр и его друзья отстаивают звероферму, притаившуюся в глухом таежном лесу. А ведь говорят, что именно она – ферма – вредит местной экологии. Разумеется, это дело увлекло Каменскую намного сильнее, чем поиски какого-то там участка…

 
Вильмонт ИнтиллигентВильмонт, Е. Интиллигент и две Риты/ Екатерина Вильмонт. – Москва: АСТ, 2015. – 317 с.

 Иной раз жизнь напоминает вязание. Одно неверное движение, и ниточки ползут, глядишь, и они уже запутались… Так случилось и в жизни профессора Тверитинова. Прошлое, настоящее – все спуталось, стянулось в тугой узел. Сумеет ли он его распутать?… В этой книге впервые выходит роман «Интеллигент и две Риты» и рассказы из цикла «Москва. Самотека».

 

 

ВильВильмонт Трепетніймонт, Е. Трепетный трепач/ Екатерина Вильионт. – М.: Астрель, 2013. – 316 с.
     Две свекрови — бывшая и будущая. Одна любит Леру, а другая ее ненавидит. Этим двум женщинам суждено сыграть очень важную роль в судьбе талантливой сценаристки Валерии Муромцевой.

 

 

 

Вильмонт Шалий Вильмонт, Е. Шалый малый/ Екатерина Вильмонт. – М.: Астрель, 2012. – 319 с.
Обычно романы заканчиваются свадьбой. Этот со свадьбы начинается. Полина Зацепина – молодая женщина, модный московский флорист. Карьера ее идет в гору, в семейной жизни тоже все складывается неплохо, но однажды она едет с подругой в лес за грибами, и там происходят события, которые грозят перевернуть всю ее жизнь…

 

 

 

АлюшинаАлюшина,Т. Риск эгоистического свойства: роман/ Татьяна Алюшина. – М.: ЗАО Издательство Центрполиграф, 2011. – 350 с.

 Успешный бизнесмен Кирилл Бойцов встретил Катерину Воронцову благодаря странному совпадению, и между ними мгновенно возникло притяжение. Но слишком уж много было преград для простого человеческого счастья. Катерина старательно гнала от себя мысли об эффектном и обаятельном соседе. А недоверчивый Кирилл не торопился впустить в уютный, созданный на троих с дочерью и сыном мирок очаровательную, но гордую незнакомку. Он не учел только, что однажды помощь Катерины может оказаться необходимой.

 

Кристі Кристі, А. Убивство в будинку пастора: роман / Агата Кристі; пер. з англ. В. Шовкуна. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2012. – 320 с.

Багато хто в селі бажав смерті церковному старості, полковнику Протеро, і якось його застрелили просто в будинку пастора, залишивши на столі годинник, що зупинився, і недописаний лист до господаря маєтку. Двері дому були навстіж розчинені, тож під підозрою всі, аж доки вбивця сам не приходить до поліції. Хтось інший, але тільки не досвічена міс Марпл, повірив би, що злочин отак легко розкрити. Тим більше що у вбивстві зізнається ще одна особа.

 

Бушков Слепые Бушков, А. Слепые солдаты: роман/ Александр Бушков. – М.: ОЛМА Медиа Групп, 2013. – 448 с.
В пышных церемониальных встречах идет парадная жизнь Сварога, поочередно выступавшего в роли аж семи королей и одного великого герцога. Венценосные особы безмятежно съезжаются в резиденцию Виглафского Ковенанта — величественный замок, сейчас самое безопасное место на всем Таларе.
Все вульгарные пикантности и пороки — измены, ревность, насилие и обман… — скрыты за ставнями королевских покоев. Где-то там зреет заговор, а в ответ ему — праведная месть!
Пусть легкий ветерок лениво колышет многочисленные флаги, гордо реющие над королевскими резиденциями. Но, рассвирепев над морями и океанами, он запросто может превратиться в огненный шквал. Который сорвет белый флаг с черным солнцем на башнях острова Дике.

 

Бушков Из ниоткудаБушков, А. Из ниоткуда в никуда: роман/ Александр Бушков. – М.: ОЛМА Медиа Групп, 2013. – 304 с.

 Пока молодая правительница Империи Четырех Миров Яна-Алентевита готовится пойти под венец, лорд Сварог граф Гэйр продолжает биться над загадкой Токеранга и Горрота. Как сорвать «шапку-невидимку» с Горрота и проникнуть в логово токеретов?.. Воскресшие покойники, токереты во плоти, секретные истории, извлеченные из тайных архивов, разгадка силы апейрона, обретение наследника. Вся эта повседневная королевская жизнь в светском бризе любви, который стремительно набирает силу и поднимает, поднимает Сварога… над Таларом. Так просыпается Древний Ветер. Но хватит ли его силы, чтобы выиграть решающую битву?

 

ЛеонтьевЛеонтьев, А. Демоны зимних ночей: роман/ Антон Леонтьев. – М.: ЭКСМО, 2007. – 384 с.

     Ранним осенним утром 1903 года на площади у собора Святого Иоанна установили гильотину. На помост взошла прекрасная маркиза-отравительница Маргарита Вальтруа… После казни маркизы ее дочерей отдали в приют, где их пути надолго разошлись. Мари взяла к себе бездетная семья сестры великого князя, и она купалась в любви и роскоши. Марго же прошла все круги ада: она жила у распутного священника, потом попала на каторгу за убийство, которого не совершала, и была приговорена к расстрелу. Спасла ее мадам Цирцея, содержательница пансиона для девушек. Вот только обучала она своих воспитанниц вовсе не хорошим манерам, а искусству воровства и мошенничества. Марго оказалась ее самой талантливой ученицей. А вскоре у нее появилась напарница Мари… Сестры воссоединились, и вскоре по всему миру прокатилась цепь дерзких ограблений. Комиссар полиции Феликс Дежьен дал себе слово во что бы то ни стало поймать неуловимых преступниц. Однажды он столкнулся с Марго лицом к лицу, но та умудрилась сбежать прямо из-под носа сыщика. После этой встречи они оба потеряли покой…

 

бронте незнайомкаБронте, А. Незнайомка з Вылдфел-Холу : роман/ Анна Бронте. – К.: КМ Publishing, 2009. – 384 с.

 Загадкова молода удова Гелена Грем, щойно з’явившись у занедбаному, напіврозваленому старовинному маєтку Вілдфел-Хол, полонила уяву всіх сусідів. Як наважилася самотня жінка оселитися серед руїн, якнайдалі від людського ока? Чому вона так наполегливо уникає світського товариства? Які гріхи минулого приховує вона?… Пліткам і чуткам немає кінця-краю, проте найдужче непокоїть таємниця удови юного Гілберта Маркгама, який закохався в Гелену з першого погляду. Й ось одного разу до рук Гілберта потрапляє щоденник Гелени Грем…

 

БасарабаБасараба, В. Страшний суд: роман/ Василь басараба. – Х.: Клуб Сімейного дозвілля, 2013. – 368 с.
Чи часто в цьому житті вдається зустріти справжнє кохання, одночасно глибоке та шалене? Чи легко його вберегти?
Дівчина безтямно закохана у свого нареченого. Рідні збираються, аби благословити молодих на шлюб, але давні родинні таємниці можуть зруйнувати щастя. Несподівано з`ясовується, що дід дівчини заробив ордени не на фронті, а у каральному загоні НКВС. І серед його жертв були рідні нареченого улюбленої онуки…

 

ГальяноваГальянова, Т. Ходіння туди і Назад/ Тіна Гальянова. – Х.: Книжковий Клуб «Клуб сімейного дозвілля»,2013. – 288 с.

 «Ходіння Туди і Назад» – книга молодої талановитої вінницької письменниці Тіни Гальянової, це її перший роман. До речі, цей роман став дипломантом літературного конкурсу «Коронація слова – 2013». Роман «Ходіння Туди і Назад» про те, як пишуться книги, про їх авторів, про натхнення, про страждання без натхнення і т.п. Але це все було б не таке цікаве, якби не фантастичний сюжет про потойбічну Країну – Нічгород, де мешкають тільки талановиті, тільки ті, хто завис між життям і смертю і став донором, тобто музою, де зібрані всі музи всіх геніальних авторів. Запитайте талановитих і плідних авторів і вони вам розкажуть про музу, про те, що часто пишуть ніби під диктування якоїсь божественної сили, яка не дає спокою і змушує працювати до виснаження… А чи є автори, що творять самостійно? Хто знає? Мабуть є… в чому ж різниця? В геніальності!

 

Гуменюк Гуменюк, Н. Янгол у сірому: роман/ Надія Гуменюк. – Тернопіль: Богдан, 2013. – 200 с.

У кожній з новел, які складають архітектоніку роману Надії Гуменюк «Янгол у сірому», — окрема людська доля, що використовується або занепадає у нестримному крутежі історії. Але всі вони зав’язуються у тугий сюжетний вузол навколо криниці, що колись стояла на хуторі, а тепер опинилася у «царському» селі. Пам’ять води невмируща, а час робить над нею нове коло… Ніщо не минає безслідно, все має своє продовження. Такий лейтмотив роману — сучасної варіації біблійної притчі про Авеля і Каїна.
Корній, Д. Зворотній бік темряви: роман. – 2-е вид., стереотип./ Дара Корній. – Х.: Книжковий Клуб «Клуб сімейного дозвілля», 2014. – 320 с.
Разом зі своїм батьком лихим Стрибогом Мальва перейшла до світу темних. Її наставниця свідомо пішла на цей учинок, адже вважає, що Мальва сама повинна зробити вибір, на чиєму боці їй залишитися. Знання Мальви зростають з кожним днем, і темний бік приваблює своєю силою та обіцянками цілковитої влади, адже її батько Стрибог — наймогутніший із темних. Але на світлому боці в неї залишилися близькі люди та коханий…
Від того, чи витримає Мальва випробування, залежить доля багатьох світів, але не можна недооцінювати підступність темної сили…


20665_30231
Корній, Д. Зворотній бік світла: роман. – 2-е вид., стереотип./ Дара Корній. – Х.: Книжковий клуб «Клуб сімейного дозвілля», 2014. – 320 с.

Світло не може існувати без темряви, а інколи вони навіть закохуються одне в одного: Птаха — світла безсмертна, Стриб — темний. А от Мальва ще не визначилася, більше того — дівчина донедавна й гадки не мала про своє покликання і про те, чия кров тече в її жилах. До сімнадцяти років Птаха берегла її як зіницю ока, та вже час її квіточці розпускати пелюстки — чорні чи білі, новонароджена безсмертна обиратиме сама!
Зазирніть у чорну душу темного безсмертного — і ви побачите там кохання, яке виточило лють. Сутінки спустилися на світ Чотирьох Сонць, коли лихий Стрибог, стоячи на Дівич-горі, віддавав накази нищити, палити все, що було дорого Птасі — на той час безпорадній дівчинці. Це згодом вона стане найсильнішою зі світлих безсмертних і… пробачить йому, і покохає, і приборкає звіра… Але чому надзвичайну дитину ціною власного життя йому народить звичайна смертна жінка?

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера