Новинки літератури

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

В центральну бібліотеку надійшли нові книги. Було оформлено виставку новинок літератури «Гортаючи сторінки нових книг». На якій були представлені видання про Євромайдан, Героїв Небесної Сотні. А також цілий ряд художньої літератури. Зокрема це твори Павла Федюка «Вибрані твори», Бориса Олійника «Крик», Михайла Драй-Хмари «Твори», Юрія Мушкетика «Біла тінь», Віктора Міняйло «На ясні зорі», Жулинський Миколи «Слово на сторожі нації», Павла Мовчана «Серцевина», Івана Дзюби «Літературні портрети», Галини Тарасюк «Зоре моя вечірня, або Пророк і Марія», «Слово о полку Ігоревім», Стівена Кінга.
В читальний зал надійшли два томи «Шевченківської енциклопедії», «Новогрецько-український, українсько-новогрецький практичний словник», ілюстрована енциклопедія з історії боксу в Україні та ін…
До вашої уваги хочемо запропонувати анотації декілька книг із презентованої виставки.

АДАД 242.Історія мужності, братерства та самопожертви. – Х.: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2016. – 352 с.

Книга про 242 дні боїв в аеропорту Донецька, або в АДу — як його назвали оборонці летовища — це майже шість десятків свідчень «кіборгів», коментарі військових експертів та військових аналітиків з України, Росії, США та Канади, представника Генерального штабу Збройних сил України. Але головне — про життя і смерть, про відчайдушність і страх, про любов і дружбу, про те — що і чому захищали у терміналах ДАПу українські бійці — читайте у розповідях безпосередніх учасників оборони Донецького аеропорту.
Читайте, аналізуйте та робіть свої неупереджені висновки!

 

 

Вдовиченко МаріупольськийВдовиченко, Г. Маріупольський процес: роман/ Галина Вдовиченко. – Х.: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. – 288 с.

Усе як на війні: втрати, біль, знову втрати… Роману й Ользі судилися не найкращі часи для зустрічі. Полонений українець і сепаратистка — чи є зараз гостріша суперечність? Але безодня, яка здавалася нездоланною, поступово щезає. Бо в житті існує щось набагато важливіше за ненависть…

 

 

 

 

ДашварДашвар, Л. ПоКров / Люко Дашвар. – Х.: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2016. – 384 с.

Останні дні листопада 2013-го, країну лихоманить. Мар`яна не звертає уваги на це — усі її думки лише про чоловіка, який насправді не вартий сліз. Зустріч із дивним хлопцем Ярком змінює все. «Ти моя жінка», — сказав він. І від того стало так солодко…
Та тепер не час насолоджуватися життям. Дівчина опиняється у вирі подій: чергування на Майдані, зникнення коханого, пошуки нащадків козака Дороша — спадкоємців величезного статку…
Звідки ж Мар`яні знати, що чекає на того нащадка. Предки заповіли йому не лише скарб, а й родинне прокляття…

 

 

 

Талан, таланС. Оголений нерв: роман / Світлана Талан. – Х.: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. – 544 с.

Мирне й спокійне життя, міцна родина, вірні друзі… Усе, що здавалося непохитним, перевернулося догори дном. Війна роздирає навпіл усі зв`язки, і рідні люди й вірні друзі стають ворогами…

Кілька місяців 2014 року Сєвєродонецьк перебував під владою ополченців. Цей короткий проміжок часу став нездоланним для родини Насті Агафонової. Син, запальний прихильник Майдану і патріот України, боротиметься із сепаратистами, а дочка — вступить до ополчення…
Так само розійдуться й шляхи друзів Геннадія, нерозлучних змалечку хлопців. Бо війна проходить і по родинах, і по душах..

 

 

 

 

Небесна сотня

Небесна сотня. – Х.: Фоліо, 2015. -206 с.

Книга пам’яті «Небесна сотня», що вийшла у харківському видавництві «Фоліо», складається з хроніки Євромайдану та біографій героїв Небесної сотні, спогадів їхніх родичів, близьких, друзів, побратимів. Ця книга – нагадування всім українцям про те, якою ціною здобуто свободу та новий шанс для країни стати справжньою європейською державою.
У виданні багато фотографій, реальних фактів з трагічних подій на Майдані у лютому 2014-го.

 

 

ТКупеляалан, С. Купеля: збірка/ Світлана Талан. – Х.: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2016. – 240 с.

2004 рік. Вони познайомилися під час буремних подій у самому серці Києва. Софійка була серед мітингувальників, а капітан Волошин стежив, щоб ніхто не постраждав. Вони випадково зустрілися поглядами — і зрозуміли, що відтепер завжди будуть разом. Це було справжнє кохання!
…Софійка відчувала біду, тому благала свого коханого Сашка не їхати у чергове відрядження. Із лагідною посмішкою він сказав, що повернеться за кілька тижнів, однак цього не сталося… Дівчина у відчаї! Від рідних хлопця Софійка дізнається, що трапилося нещастя і її Сашко потрапив до лікарні. Однак, побачивши його, вона розуміє: усе набагато страшніше. Коханий не впізнає її! Та це лише початок цієї надзвичайної історії кохання…
Також до книжки увійшли кращі оповідання автора, серед яких «Запізніле зізнання», «Новий міст», «Співбесідник за викликом», «Однокласник» та ін.

 

 

 

келеоваКелеова –Василкова, Т. Две жизни: роман/ Таня Келеова-Василкова. – Х.: Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга, 2013. – 368 с.

Анна работает переводчиком в крупной компании и счастливо живет с мужем и двумя дочерьми. Окружающим кажется, что судьба женщины складывается как нельзя лучше… Ее подруга Вероника познала разочарования и разлуки. Но она гордится девятнадцатилетней дочерью, и ее не огорчает то, что рядом нет ни одного мужчины. Однако вскоре семейной идиллии Анны придет конец, а Вероника встретит того самого, единственного…

 

 

 

 

 

Кінг 11.22Кінг, С. 11\22\63: роман / Стівен Кінг. – 3-тє вид. – Х.: Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. – 896 с.

Стівен Кінг декілька років збирав матеріал для цього роману, вивчав архіви, відвідував місце, звідки було зроблено фатальний постріл.«Я ніколи не писав нічого подібного раніше», — зізнається автор.
Ще до виходу роману з друку режисер Джонатан Деммі, володар Оскара за фільм «Мовчання ягнят», повідомив, що почав роботу над його екранізацією!
22 листопада 1963 року в Далласі пролунали три постріли. Президента Кеннеді було вбито, і світ змінився. У наш час звичайний вчитель Джек Еппінг дізнається, що у барі його приятеля розташований портал, що веде в 1958 рік.Джек може почати нове життя у часи Елвіса Преслі та рок-н-рола, познайомитися з відлюдником Лі Харві Освальдом і не дати йому вбити президента. Але чи можна грати з минулим?Що чекає на світ, де Кеннеді залишиться живим?

 

 

Кінг ШукачКінг, С. Шукач. Темна Вежа І : роман / Стівен Кінг. – Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. – 784 с .

Класика жанру від Стівена Кінга українською! Роланд був лицарем-стрільцем у рідній країні. Зрада змусила його вирушити в мандри, метою яких став пошук Темної вежі, де зберігаються відповіді на всі питання. Щоб відшукати потаємний шлях, він має йти слідами загадкового та небезпечного чоловіка в чорному, який сіє смерть та нещастя, воскрешає негідників… Чи знайде Роланд заповітну Вежу, чи здолає монстрів, які заступатимуть йому шлях, чи подолає чоловіка в чорному?

Кінг, С. Вітер у замковому шпарину. Темна Вежа ІV(продовження): роман/ Стівен Кінг. – Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. – 352 с .

Історія останнього стрільця Серединного світу Роланда добігла б свого кінця, якби не єдине “але”. Наче вітер у замкову шпарину, просвистів крізь читацьку увагу один епізод – одне розслідування. Смарагдове Місто лишилося далеко позаду, а попереду на молодого Роланда Дескейна та його супутників чекає не бачений досі буревій… Чим завершаться Роландові пошуки розгадки до таємниці перевертня, “шкуряка”, який убиває людей, постаючи перед ними то в подобі тигра, то ведмедя, то лева?

 

Кінг ВідродженняКінг, С. Відодження: роман/ Стівен Кінг. – Х.: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. – 416 с .

Джеймі було шість, коли він зустрів пастора Чарльза. Вони багато часу проводили разом. Але після жахливої загибелі родини Чарльз прокляв небо й покинув містечко.
Через кілька років пастор урятував життя Джеймі. Прийшовши до тями, хлопець відчуває, що втратив щось важливе. Чому йому сняться мертві син і дружина пастора?

 

 

 

Гозагруженорюнов, А. Золото нації. Ілюстрована історія боксу в Україні/ Антон Горюнов. – К.: Техніка, 2015. – 112 с.

Книга присвячена видатним перемогам українських боксерів на останніх чемпіонатах світу та Олімпіаді. Видання ілюстроване.

 

 

 

 

народніНародні художні промисли України. Ukrainian folk arts and crafts. / Переклад на анг. Теличук Г.О., Вілкова Д.С. – К.: ПП «Агенство по розповсюдженню друку», 2015. – 256 с.

У даному виданні розкрито багатство видів та форм народних художніх промислів, талановито виконаних руками українських майстрів, зокрема таких як: вироби з розписом і різьбленням по дереву, розписні підноси, глиняні та керамічні горщики, порцеляна, ювелірні прикраси, зброя, художнє ткацтво й вишивка різних регіонів України. У кожному предметі народного мистецтва простежуються індивідуальність майстра, тонке відчуття стилю і матеріалу. З покоління в покоління передавалися таємниці технічної і технологічної майстерності, вдосконалювалися прийоми обробки природних матеріалів. Це невід’ємна складова української культури, з якої виникли різноманітні напрями і види народних промислів.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера