нова книга «Непрочитані сторінки життєпису і поетики Лавра Миронюка».

Відомий краєзнавець, автор багатьох книг з історії Гайсинського краю Рекрут Валерій Пилипович подарував бібліотекам Гайсинської централізованої бібліотечної системи свою нову книгу «Непрочитані сторінки життєпису і поетики Лавра Миронюка». Книга написана у співпраці з Сергієм Гальчаком та Костянтином Завальнюком.
У колективній праці автори знайомлять читачів зі сторінками історії сіл Рахнівки, Степашки, інших населених пунктів Гайсинщини, повідують про життєвий та творчий шлях уродженця Рахнівки Лавра Зіновійовича Миронюка (1887-1931) – учасника Української революції 1917-1921 рр., педагога, поета, журналіста, редактора гайсинської газети «Народна думка», творчим доробком майстра художнього та публіцистично-сатиричного слова.
Ця праця покликана повернути із забуття постать малознаного патріота України, талановитого поета, який за досить короткий період творчого життя зумів силою віршованого слова описати неймовірну красу Подільського краю та його прадавніх поселян.
Читайте, пізнавайте й пишайтеся тим, що український народ є і завжди був щедрий на талановитих синів і доньок, дарував світові достойних патріотів, котрі з материнською любов’ю навічно уславлюють рідну Україну.
А ми щиро дякуємо Валерію Пилиповичу за таку необхідну книгу для гайсинчан і бажаємо творчих успіхів для подальшого вивчення і популяризації історії рідного краю.
Усі реакції:

16Tania Derkach, Ірина Латюк та ще 14

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера