Заняття школи молодих бібліотекарів

З метою формування у бібліотечних працівників системи фахового розуміння проблем бібліотечного літературного краєзнавства 24 вересня цього року на базі Гайсинської центральної бібліотеки було проведено заняття школи молодого бібліотекаряна тему: «Літературне краєзнавство в практиці роботи бібліотек».

Бібліограф-краєзнавець В.М. Голомовза в своїй консультації «Літературне краєзнавство – одне з найважливіших народознавчих джерел» зупинилась на основних напрямах, формах та методах популяризації краєзнавчої літератури, використанні періодичних видань, роботі з довідковим апаратом. З методичними порадами щодо особливостей в роботі з краєзнавчою літературою серед дітей та юнацтва виступили завідуюча районною дитячою бібліотекою А.І.Демидась та завідуюча відділом обслуговування юнацтва Н.В.Лопатюк. На Стусівські читання як засіб популяризації творчості поета-земляка В.Стуса наголосила методист О.І.Бригас.

В рамках занять школи було проведено масовий захід «Благословен дух творчості людської» – презентацію збірки нашої землячки, уродженки с. Носівці, Жанни Дмитренко «Дорогі мої земляки» (Вінниця,2013), третьої книги п’ятитомного видання. Слухачі занять самі прийняли активну участь у його підготовці та проведенні. О.К.Олійник, бібліотекар Носовецької бібліотеки-філії, розповіла про дитинство і юність поетеси, поділилась спогадами односельців та однокласниць Жанни Вікторівни, прочитала вірші, присвячені Носівцям та носівчанам. Бібліотекарі дитячої бібліотеки Ольга Таланова та Олена Орловська читали вірші із збірки.

В.М.Голомовза організувала та провела огляд бібліотечної виставки «По сторінках журналу «Вінницький край», а також перегляду видань бібліографічних посібників «Читай про свій край – це

О.Бригас, методист Гайсинської ЦБ.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.



Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера