«Казкові лабіринти»

IMG_2599  Допомогти дітям увійти в чарівний світ книг і знайти в цьому світі друзів – таке завдання поставила перед собою бібліотекарі.

Разом із бібліотечними працівниками   діти поринули у справжнє Казкове королівство, під час проведення гри-забави «У королівстві казочок», у ході якої виявили в дошкільнят кмітливість, допитливість, артистичні здібності та велику любов до казок. Дітвора з неприхованою радістю зустрілися з казковими героями української народної казки «Коза – дереза», під час перегляду лялькової вистави, яку підготували працівники бібліотеки. Також в ході заходу діти  відгадували загадки, брали участь у конкурсах.

Книга – наш друг, дуже мудрий, який не вміє говорити вголос, але навчає, як у світі жити. Гортаючи сторінки книжок, ви мандруєте чарівними країнами, де живуть казкові герої. Разом з книгами ви побуваєте на морському дні, підніметесь до зірок у рекеті, помандруєте лісами і горами. Бажаю Вам  скоріш навчитися  читати, писати, рахувати, малювати. А я завжди радо зустрічатиму вас в книжковому королівстві,  поведу у невідомі країни, допоможу познайомитися з книгами і журналами і ви станете найкращими читачами – такими словами завершила зустріч з вихованцями дитячого садочку ведуча заходу Алла Демидась.

IMG_2598 IMG_2583 IMG_2572

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера