«Окраса серпня – три Спаса»

124251723_spas_data

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Серед календарних свят літнього циклу серпневі найбільш найколоритніші. Вони немовби настояні на пахощах зрілого літа і водночас ранньої осені. Закінчувалися жнива, достигали фрукти, городина, У серпні українці відзначають багато свят,  серед них традиційні Спаси: Медовий, Яблучний та Горіховий. З ними пов’язана велика кількість не тільки православних, але й суто народних обрядів та звичаїв.

Гайсинська центральна бібліотека приготувала народознавчий віртуальний дайджест «Окраса серпня – три Спаса». Тут ви дізнаєтесь про історію та традиції свят, звичаї, прислів’я та приказки, традиційну українську кухню. Також про святкування спасівських свят на Гайсинщині.

Щиро вітаємо з чудовими серпневими святами, і від усього серця бажаємо медового смаку щастя у житті, соковитих і смачних яблук у кошику, звільнення думок від усього сумного. Нехай кожен день теплого літа наповнює усіх силою і здоров’ям та залишає тільки приємні спогади!

 

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.



Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера