«Єдиний скарб у тебе – мова»

Сьогодні 20.02.2013р. читальному залі бібліотеки відбувся літературно-музичний вечір «Єдиний скарб у тебе – мова», який був проведений спільно з працівниками районного Будинку культури.

Найбільше, найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподівання, розум, досвід, почуття.

Для кожного народу дорога його мова. Скільки ніжних, поетичних слів придумали люди, висловлюючи свою любов до краю, до своєї мови. Тож і звучали пісні про мову, Україну та українські народні пісні у виконанні: Валі Марцишевської, Богдани Капкан та Емілії Балабан.

Звучали тут і гуморески про мову П. Глазового, які виконувала Олена Чучко. Вірші про мову та Україну читали учні ЗОШ №4. Ведучі вечора – Олександр Вусик та Ліна Малюта. А поетеса, учитель української мови та літератури Алла Володимирівна Крижанівська розповіла присутнім про розвиток та збереження рідної мови також читала власну поезію.

В залі не було байдужих, думаємо, що у присутніх виникне бажання зустрітися з найдревнішим і наймудрішим порадником – книгою. Адже наша рідна мова це – основа нашої безмежно багатої культури. Це наш дух, наш космос, наша душа, наша пісня, наша сила.


Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера