#ДіяЦифроваосвіта

Бібліотека-Хаб цифрової освіти прагне, щоб кожен користувач, незалежно від віку, статі, професії отримав належний сервіс обслуговування з навчання цифрової грамотності та безплатний доступ до платформи «Дія. Цифрова освіта», а також консультаційну допомогу від фахівців Хабу.
До мережі цифрових Хабів Гайсинської громади, де можна безоплатно отримати доступ до сайту та пройти навчання з цифрової грамотності входять 21 бібліотека. Бібліотекарі пройшли навчання , отримали електронні сертифікати, надають консультації та проводять різноманітні заходи для користувачів бібліотеки щодо надання цифрових послуг.
Запрошуємо всіх охочих до Хабів цифрової освіти Гайсинської централізованої бібліотечної системи.
Ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо навчатися, щоб надавати Вам кваліфіковану допомогу та консультації з питань цифрової грамотності.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера