історичний екскурс“Цей вікопомний день”

359832004_1430588504447040_537195169971489741_nЩороку 16 липня — українці відзначають День проголошення Декларації про Державний суверенітет України. Ухвалення цього документа стало потужним поштовхом до відродження української незалежності, засвідчило споконвічне прагнення бути господарями на своїй землі та чітко окреслило історичний вибір українців – творення самостійної демократичної правової держави. Декларація -стала програмним документом відновлення української державності та основою для майбутньої Конституції 1996 року.
Нею проголошено самовизначення української нації, народовладдя, принцип поділу державної влади на законодавчу, виконавчу і судову, територіальну цілісність України в межах наявних кордонів, економічну самостійність, виключне право народу України на володіння, користування і розпорядження національним багатством України, захист усіх форм власності в державі, гарантії екологічної безпеки і культурного розвитку.
З нагоди цієї дати та з метою формування у майбутнього покоління національної свідомості, патріотизму і відповідальності за долю України в читальній залі центральної бібілотеки підготовлено історичний екскурс“Цей вікопомний день”.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера