«Літературні здобутки рідного краю»

362239165_1433149234190967_176749363764313555_nЛюбити свій рідний край – це насамперед знати його минувщину, культуру, звичаї і традиції, його людей.
«Без минулого немає майбутнього», говорять в народі. І це так, адже за все, що маємо, ми завдячуємо предкам, наші надбання ляжуть в основу здобутків нащадків.
Бібліотека завжди була центром колекції колективної пам’яті, місцем, де людські переживання зберігаються, кристалізуються, стають вічними. Тут пов’язуються думки та переживання поза простором та часом, де користувачі черпають знання з досвіду своїх попередників.
Для тих, хто цікавиться новинками краєзнавчої літератури цікавими стануть видання, що представлені на виставці «Літературні здобутки рідного краю», яка організована в Гайсинській центральній бібліотеці. Тут представлені видання з історії краю різних періодів, зокрема історії сіл Вінниччини, що вийшли в серії «Моя Вінничина». Також видання про розвиток культури, мистецтва, літературна творчість вінничан.
Тож, запрошуємо познайомитись з ними.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера