80 років від дня народження Олени Іванівни Гринник

25 липня виповнюється , поетеси, просвітянки, бібліотекаря, радіожурналістки, громадсько – культурної діячки.
За свою творчу діяльність поетеса створила чимало віршів, деякі з них покладені на музику, видала більше десятка книг.
Чудові твори Олени Іванівни можна читати і перечитувати багато разів. На читача її поезії складають незабутнє враження. Про який би твір не йшлося, бачимо, що перед нами справжній поет, у творчості якого майстерно поєднуються життєва мудрість і пристрасть, чарівна легкість і глибина почуттів, роздуми і узагальнення.
Олена Іванівна нікого не повчає прямо, та зі сторінок її книжок постають чудові образи, що розкривають багату матеріальну та духовну культуру України, виховують у дусі національних традицій, учать цінувати сучасне й пишатися тим, що створювалося протягом віків. Олена Іванівна завжди піклувалась про українську самобутність у культурі, в історії, зароджуючи в людях зерна любові й добра один до одного.
Тож, ми щиро вітаємо Олену Іванівну з днем народження, щиро зичимо міцного здоров’я, щасливих днів, вдалих звершень, добрих справ. Нехай вас ніколи не покидають віра, надія і любов. Добробуту, оптимізму і миру! Нехай множаться й збуваються Ваші мрії та бажання!
Віртуальну виставку можно подивитися на сторінці”Берегиня Гайсинська” у Facebook:

https://www.facebook.com/ufqcbycmrf/

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера