виставку-історію «Хрещення Русі. Історія віків»

363762909_1437366360435921_231652135198652417_nДень Хрещення Київської Русі – державна пам’ятна дата, що відзначається щорічно 28 липня – у день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира. У 988 році князь Володимир, син князя Святослава, прийняв історичне рішення про хрещення Русі та хрестився сам з дружиною. А за дійство, яке відбулося у водах Дніпра, коли хрещення прийняли усі, князя люди стали звати «Великим».
Для українців – це свято символізує спадкоємність тисячолітньої історії України, нації і держави. Запровадження християнства сприяло зміцненню державності, поширенню писемності, створенню визначних пам’яток літератури.
В читальній залі центральної бібліотеки оформлено виставку-історію «Хрещення Русі. Історія віків» до свята та пропонується ознайомитися з книгами, в яких розкривається тематика цієї історичної події.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера