Віртуальна виставка робіт талановитої художниці з с.Кіблич Анни Добрянської

284429835_1161109318061628_3795901321552602680_n-225x300Напередодні дня художника, який відзначається у другу неділю жовтня познайомимо з творчістю наших талановитих художників-аматорів.
Гайсинська земля багата на талановитих майстрів пензля, які прославляють свій рідний край в своїх творах. Однією з них є талановита художниця з с.Кіблич Анна Добрянська.
Анна Володимирівна Добрянська (в дівочості Стасенко) народилася 27 травня 1987 року в місті Донецьку у сім’ї шахтаря. Дівчинці було лише три роки, коли після розлучення батьків вони з мамою переїхали до села Мелешкова. Цікаво, що обрали Гайсинський район не тому, що мали тут якусь рідню. Мама Анни – Ірина Георгіївна гостювала в Мелешкові у подруги і була зачарована мальовничою природою, тож, коли постало питання про переїзд, вирушила сюди. Так Гайсинщина стала багатшою на ще одне юне обдарування. Адже із ранніх літ у Анни відкрився талант до творчості: писала вірші. У шкільні роки була постійною учасницею Стусівських читань. А ще вона малює, творить шедеври на полотні та дереві.
Аня Добрянська – велика патріотка рідного краю, прекрасна художниця та поетеса. Її картини і ікони є в оселях не тільки земляків, а й жителів інших міст і сіл, а також за кордоном. Аня активно долучається до аукціонів, які проводять благодійні організації громади на допомогу ЗСУ в захисті нашої України від російських загарбників.
Пропонуємо познайомитись з творчістю цієї самобутньої художниці нашого краю. Тут представлена лише маленька частина її робіт, але вони захоплюють своєю красою.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера