Дивосвіт народної творчості

Слайд5 Кожна людина прагне розкритися і реалізувати себе в цьому житті. І неСлайд1важливо, коли людина розкриється як творча особистість, адже це може статися як у дитинстві, так і в зрілому віці. Найголовніше, щоб розкриття таланту, якогось вподобання все-таки сталося.

В громаді є багато талановитих людей, творчість яких збагатила б скарбницю культурної спадщини Гайсинщини, але не відома широкому загалу мешканців громади.  Тому  центральна бібліотека вишуковує талановитих земляків, виносячи їх творчість на широкий загал.

Напередодні Дня працівників культури і майстрів народної творчості ми розповімо про творчість однієї із них. Адже це свято талановитих людей, носіїв національної ідеї, оберегів історичної пам’яті. Їх майстерність та професіоналізм зберігають і постійно збагачують українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється у збереженні народних традицій, любові до джерел народного мистецтва.  Люди цієї професії особливі, бо талант дається не кожному. Щоб успішно працювати у сфері культури, потрібно щодня виявляти ініціативу і творчість, завойовувати серця людей.

Слайд7Слайд6І сьогодні  розповідь про Людмилу Петрівну Цвігун, яка в 1997 році прийняла посаду завідуючої Огіївським клубом-бібліотекою, де працює і нині. Крім, основної роботи, якій віддає всю душу, вона  виготовляє дивовижні речі з атласних стрічок, органзи та інших матеріалів. Її роботи життєрадісні, яскраві.

Людмила Петрівна спільно з односельчанами  надає допомогу ЗСУ, брала участь у благодійному ярмарку для збору коштів для ЗСУ.

Ось така Людмила Цвігун – креативна, творча, сучасна, романтична.

Представляємо вам її роботи, виготовлені з любов’ю, Погодьтесь, важко зупинитись погляд на якійсь одній. Адже кожна несе в собі особливу теплоту, доброту і щирість.

 

Віртуальну виставку можно подивитися на сторінці”Берегиня Гайсинська” у Facebook:

https://www.facebook.com/ufqcbycmrf/

 

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера