Крим – це Україна! Боротьба триває.

26 лютого в Україні відзначають День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.
Цього року минає 10 років від проведення 26 лютого 2014 року в місті Сімферополі мітингу на підтримку територіальної цілісності України за участю кримських татар, українців та представників інших національностей.
Загарбники переслідують корінний народ півострова. Кримські татари не визнали окупації та інші порушення прав людини й норм демократії, за якими живе весь цивілізований світ.
Сьогодні пліч-о-пліч, разом з українцями, кримські татари в складі ЗСУ боронять незалежність нашої держави та звільняють українську територію.
Крим – частина України і вона буде звільнена від окупанта.
У питанні приналежності Криму весь цивілізований світ на боці України. Наша країна має абсолютну міжнародну підтримку. Повернення Криму до України неодмінно відбудеться.
В читальній залі центральної бібліотеки презентовано книжковий перегляд до цієї дати «Від Карпат до Криму – Україна єдина». На виставці представлено: видання, які ознайомлять з історією та культурним надбанням кримських татар; документи та фото, які є доказами злочинного характеру окупації півострова та справжні історії і трагедії людей, життя яких кардинально змінилося після 2014 року.
Крим – це Україна! Боротьба триває.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера