слайд-презентація

Афганістан… Ось уже 35 років у нашій свідомості прописалося це слово не як географічна назва далекої мусульманської країни, а як синонім людського лиха, справжнього людського пекла. 15 лютого 1989 року для багатьох став днем, коли закінчився відлік великих втрат людських життів. Цей день і є закінченням афганської війни для неіснуючої вже на сьогодні держави – СРСР. Тоді закрилась остання сторінка героїчного і трагічного літопису боїв.
Бої закінчилися, а історія – вічна. Афганська війна в пам’яті людства ще буде жити довго, тому що її історія написана кров’ю солдатів і слізьми матерів. Покоління, обпалене її вогнем, як ніколи засвоїло військові і моральні уроки тієї героїчної і трагічної афганської війни. Тих, хто брав участь в афганському пеклі, єднає мета – ніколи не допустити, щоби їхні діти, майбутні покоління не брали участь у таких війнах.
Чимало літ минуло відтоді, як вивели з Афганістану війська, але рани цієї війни кровоточать і досі. Не можуть матері забути загиблих та покалічених синів, а дружини та діти своїх чоловіків і батьків. Ми маємо знати про страшні події безглуздої афганської війни і пам’ятати, що і серед нас живуть люди, які в 20-30 років стали свідками й учасниками воєнних подій. І ми маємо пишатися їхньою мужністю, героїзмом, подвигом.
По-різному зараз оцінюють події тих років. Різне бачення афганської війни, її наказів і військових операцій тими, хто їх виконував. Для нас це взагалі події, які відбувались в іншій державі, але учасниками яких були наші батьки, родичі, земляки. І тому для них і для нас Афган – страшна пам’ять страшної війни, уроки якої мають бути засвоєні нашими політиками і ніколи не повторюватися. Але, на жаль історія повторюється знову. Російська імперія знову напала на незалежну суверенну Україну. І воїни-афганці стали пліч-о-пліч з теперішніми захисниками України, передаючи їм свій досвід і стаючи поряд в боротьбі з російським агресором.
У віртуальній історичній слайд-презентації ми познайомимо вас з подіями давньої війни і нашими земляками, які загинули в далекій країні.
 Віртуальну виставку можно подивитися на сторінці”Берегиня Гайсинська” у Facebook:

https://www.facebook.com/ufqcbycmrf/

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера