“Борітеся – поборите, вам Бог помагає!Шевченко 24
За вас правда, за вас слава і воля святая!”
Т. Шевченко
ВІРТУАЛЬНА ВИСТАВКА ДО 210-РІЧНИЦІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА “Слава Шевченка – слава України”.
У перші березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу – Тараса Шевченка.
Постать Тараса Шевченка давно стала символічною для України. Тарас Шевченко знайомий кожному українцю ще змалечку. Талант його багатогранний. Творчість Шевченка оригінальна – за його віршами та художніми полотнами можна вивчати історію України. Тарас Шевченко по праву може вважатися першим громадянським ліриком України.
В усьому світі шанують ім’я одного із найбільших патріотів, борців за волю та справедливість, людину, яка захищала свободу і незалежність рідної держави, честь і гідність українського народу.
Шанувати Шевченка – значить шанувати рідну мову, культурні надбання народу, творців, які покладали своє життя заради вільної країни і людей, які боронять нашу свободу й донині.
Шановні користувачі!
Дана віртуальна виставка, яка представлена Вашій увазі – далеко не повний перелік книг, що містяться в нашій бібліотеці. Змістовніше ознайомитися з книжковою виставкою Ви можете завітавши до Гайсинської центральної бібліотеки.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера